Strict Standards: Accessing static property Template::$template as non static in /lib/Template.class.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /lib/Template.class.php on line 163
Stoiska targowe - Targi branżowe - MediaPress
CMC


Modern solutions

for your company!
Modern solutions

for your company!

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Many a small thing has been made large by the right kind of advertising.

Mark Twain

Businesses that grow by development and improvement do not die. But when a business ceases to be creative, when it believes it has reached perfection and needs to do nothing but produce no improvement, no development, it is done.
Henry Ford

Targi branżowe

Motto naszej agencji reklamy to reklama skrojona na miarę. Dlatego pogłębianie świadomości skutecznej reklamy bierzemy sobie za punkt honoru. Skuteczne środki przekazu wizualnego na targach są jedną z najskuteczniejszych form prezentacji produktów i usług. Należy zatem pamiętać jak bardzo ważne jest, aby z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym przygotować różnorodne materiały reklamowe (ulotki, broszury, foldery, wizytówki).


Nie bez znaczenia jest również odpowiednie ich wyeksponowanie oraz zaprezentowanie ich z wykorzystaniem dostępnych na rynku systemów wystawienniczych - czy to roll-up, potykacz czy też cała ścianka wystawowa. Posiadamy bardzo dużą ofertę systemów wystawienniczych nawet dla najbardziej wymagających. Aby zapoznać się z pełną ofertą, nie tylko systemów wystawienniczych, zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://outdoor24.pl. A tutaj piszemy o ciekawych wybranych imprezach i targach.

Zaufali

nam