Strict Standards: Accessing static property Template::$template as non static in /lib/Template.class.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /lib/Template.class.php on line 163
Milan Design Week - MediaPress
CMC


Modern solutions

for your company!
Modern solutions

for your company!

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą.
Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej”.

Henry Ford

Many a small thing has been made large by the right kind of advertising.

Mark Twain

Businesses that grow by development and improvement do not die. But when a business ceases to be creative, when it believes it has reached perfection and needs to do nothing but produce no improvement, no development, it is done.
Henry Ford

Milan Design WeekMediolan znów żyje targami - 9-14 kwietnia 2013


Największe targi dizajnu na świecie nie mogły się obejść bez udziału naszych rodzimych przedsiębiorstw.Wśród prezentacji najnowszych trendów i produktów znanych wszystkim firm Kler czy Paged Meble zobaczyć można było stoisko Śląskiego Klastra Dizajnu. „La Dolce Silesia" to wystawa pokazująca jak tworzące klaster podmioty, choć zajmujące się różnymi obszarami dizajnu współpracują ze sobą wzajemnie się wspierając.

Dzięki Zamkowi Cieszyn animatorowi Śląskiego Klastra Dizajnu mogliśmy czynnie uczestniczyć i współtworzyć to niecodzienne wydarzenie. Zaangażowanie i tworzone koncepcje członków Klastra pozwoliły firmie Zalewski Architecture Group na przygotowanie skomplikowanego projektu stoiska,które mogliśmy wykonać. Jak prezentowało się stoisko wraz z produktami klastorwiczów - sami zobaczcie!

Gallery


Zaufali

nam